Вітаємо призерку Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Цивільна безпека (Безпека життєдіяльності)»

У Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Цивільна безпека (Безпека життєдіяльності)» студентка гр. ДЕА-ПОО16пр. Чистякова Надія, отримала диплом II ступеня. Науковий керівник – доцент кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації Лис Юлія Станіславівна.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!