Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_CREATE] Insufficient file system permissions to create the file or folder root/images/content/news/2019/06/05/2/thumbs/60s60.

УІПА увійшла до складу міжнародного партнерства проекту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті»

Проект «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті» спрямований на посилення можливостей працівників середнього менеджменту та викладачів українських ЗВО, що готують майбутніх вчителів.

Проект підтримано Чеською агенцією розвитку та буде реалізовано Університетом імені Масарика у співпраці з провідними українськими педагогічними ЗВО.

Упродовж 2019-2021 років відбудуться 5 інтенсивних тижневих вишколів у м. Брно, які будуть присвячені актуальним темам вищої освіти:

- підготовка педагога у 21 столітті;

- внутрішня оцінка закладів вищої освіти;

- інтернаціоналізація університетів та підготовка і участь у міжнародних проектах;

- а також темам, що відповідають актуальним інтересам учасників.

У 2020 році відбудеться конференція докторантів (аспірантів), у якій візьмуть участь українські та чеські докторанти (аспіранти). Конференція включатиме також освітню програму, спрямовану на знайомство з можливостями для молодих науковців. Буде також оголошено конкурс міжнародних докторантських (аспірантських) мініпроектів, які у рамках проекту можуть отримати мінігрант для публікації спільної статті.

{gallery}news/2019/06/05/2{/gallery}