Студенти УІПА здобули перемогу на Чемпіонаті Харківської області з гирьового спорту

Чемпіонат Харківсьої області з гирьового спорту серед молоді віком до 22 років відбувся 19 жовтня на базі спортивного комплексу зооветеринарної академії.

В змаганнях взяли участь і студенти УІПА. У своїх вагових категоріях переможцями змагань стали:

Сидоренко Максим (гр. ДЕА-Т16, факультет енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів)

Серьодкін Андрій (гр. ДЕУ-ПТБ18, факультет економічних, управлінських та освітніх технологій)

Митрюхін Ілля (гр. ДЕА-ПОНС19 маг., факультет енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів).

Друге місце посів:

Перепелиця Богдан (гр. ДЕУ-ПОСО19 маг., факультет економічних, управлінських та освітніх технологій)

Готував спортсменів до змагань старший викладач кафедри фізичного виховання УІПА Деревенець С.М.

Вітаємо хлопців та бажаємо нових перемог!