Участь УІПА у нараді для координаторів підприємницьких стартап клубів YEP в МОН України

Представниця Української інженерно-педагогічної академії взяла участь у нараді для координаторів студентських підприємницьких YEP клубів в Міністерстві освіти і науки України. На нараді були обговорені важливі питання розвитку стартап екосистеми вишів, стратегічні завдання формалізації студентських підприємницьких клубів у структурі ЗВО та нові можливості для викладачів та студентів.

Нашу академію на нараді представляла завідувачка кафедри менеджменту, координаторка YEP Стартап клубу УІПА, доцент К.Е. Бабенко

Розвиток мережі підприємницьких клубів на базі ЗВО та інкубаційна програма для стартапів YEP!Starter відбуваються за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» , Міністерства закордонних справ Естонії та університету Тарту.