Студентів та науковців УІПА запрошують до команди експертів з антикризових рішень

Команди дизайнерів, програмістів, студентів та науковців УІПА можуть запропонувати свої варіанти вирішення кризи, яка виникла у світі та, зокрема, в Україні внаслідок пандемії коронавірусної інфекції.

Для цього в Україні працюватиме онлайн-платформа антикризових рішень AC LAB21. Вона має об’єднати винахідників, менторів, бізнес та управлінців.

Заявки від зацікавлених команд приймають на сайті

Рішення, над якими працюватимуть учасники, мають допомогти бізнесу комфортно перейти в режим онлайн-роботи, а також зорієнтувати стартап-команди на нові запити економіки.

Найефективніші ідеї пройдуть інтенсивну онлайн-інкубацію на платформі, а їхні автори представлять свої проєкти перед експертною радою.

Докладніше на сайті МОН