Визначено терміни додаткового періоду реєстрації на додаткову сесію ЗНО.

 

Шановні, абітурієнти!

 

Повідомляємо, що Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020  році.

Тому нагадуємо головні терміни та дати:

Основна сесія:

  • Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня.
  • До 4 червня 2020 року на  інформаційних сторінках будуть розміщені запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

 Додаткова сесія:

  • Додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО запланований на 25 травня – 9 червня для всі, хто не зміг зареєструватися протягом 3 лютого — 24 березня.
  • Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня.

 

    До 29 липня 2020 року буде розміщено інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів на інформаційних сторінках учасників тестування.  

Більш детально за посиланням