Факультатив з психології «Метафоричні асоціативні карти в консультаційній та тренінговій роботі психолога»

4 та 5 грудня доцентом кафедри практичної психології Анною Валеріївною Колчигіною та асистентом Аліною Олександрівною Чередник був проведений факультатив з психології на тему «Метафоричні асоціативні карти в консультаційній та тренінговій роботі психолога». Кожен учасник отримав базові знання про роботу з МАК, шляхи використання їх в груповій і індивідуальній практичній роботі, мав змогу відпрацювати свої навички в роботі парами та в підгрупах. Всі учасники по завершенню зустрічі отримали сертифікат участі на 12 годин.

Кафедра практичної психології щиро дякує всім за активну роботу та справжній інтерес до психології!