Кафедра харчових технологій, легкої промисловості і дизайну УІПА провела семінар на тему професійно-педагогічної компетентності для учителів

Семінар учителів трудового навчання закладів загальної середньої освіти Московського району м. Харкова відбувся 22 грудня на базі Української інженерно-педагогічної академії. Тема семінару: «Професійно-педагогічна компетентність учителя трудового навчання».

Кафедра харчових технологій, легкої промисловості і дизайну, яку на заході представляли зав. каф. Анастасія Нікуліна, доц. Світлана Нечіпор, доц. Денис Борисенко, представила учасникам семінару наукові доповіді з питань цифрової грамотності вчителів трудового навчання, особливостей педагогічної діяльності в інклюзивній освіті. Також проведено практичний модуль – майстер-клас з виготовлення фурнітури на 3D- принтері за власною тримірною моделлю.