FHWS – новий партнер УІПА з Німеччини

Українська інженерно-педагогічна академія уклала меморандум про взаєморозуміння з університетом прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт – FHWS, Німеччина.

Меморандум передбачає розбудову співробітництва в різних сферах академічного обміну та спільну проєктну діяльність.

Університет прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (FHWS, нім. Hochschule für angewandte Wissenschaften Würzburg-Schweinfurt) – це заснований у 1971 році німецький державний університет, який є четвертим за розміром університетом прикладних наук у Баварії, кампуси якого знаходиться у двох містах – Вюрцбурґу і Швайнфурті.

В університеті здобувають освіту 9 000 студентів за більш ніж 40 бакалаврськими та магістерськими програмами (10 факультетів). Їх навчають близько 200 професорів.

Сьогодні в FHWS навчаються представники 60 держав світу. Він веде активну співпрацю і підписав партнерські угоди з 150 зарубіжними університетами.