Онлайн-зустріч студентства кафедри АМЕТ у рамках проходження виробничої практики

На кафедрі автоматизації, метрології та енергоефективних технологій 22 червня відбулась онлайн-зустріч у рамках виробничої практики для здобувачів вищої освіти (1 курс, денна форма навчання).

На зустріч було запрошено випускника Української інженерно-педагогічної академії за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» Толстореброва Олександра Тимуровича, який є керівником навчального центру компанії «Master Service (Tesla)». Олександр Тимурович показав у онлайн-режимі навчальний центр, приміщення для теорії та практики, складальну ділянку обладнання та автомобіль Tesla model 3, на якому проходить практична частина занять «Діагностика та ремонт автомобілів Tesla», відповів на ряд питань від студентів.