Доцент кафедри ІПЄІМС взяла участь в ексклюзивному онлайн-заході від National Geographic Learning

Доцент кафедри іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Ганна В’ячеславівна Корнюш 14 вересня взяла участь в ексклюзивному онлайн-заході, який цьогоріч організувало видавництво National Geographic Learning спеціально для українських педагогів.

На заході виступили 4 досвідчені спікери: Алекс Уорен (Alex Warren), Тім Пірс (Tim Pearse), Фло Фіст (Flo Feast) і Діана Головань, – які присвятили свої інтерактивні вебінари новітнім методикам навчання англійської мови онлайн і офлайн. Теми виступів стосувалися принципів організації проєктної діяльності студентів і питань важливості реалізації фундаментальних зв’язків (міжпредметних, міжособистісних, тематичних) на заняттях з іноземної мови.

Захід, основні тези якого було обговорено на методичному семінарі кафедри іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва, став черговою порцією натхнення і свіжих ідей для всіх його учасників.