Делегація УІПА взяла участь у загальних зборах Професійної мережі менеджерів освіти і науки України (PNRM) та другому Форумі проєкту MoI Ukraine Project від DAAD

Представники Української інженерно-педагогічної академії, керівниця групи з наукової діяльності УІПА, к.т.н., доцент кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій Ганна ГРІНЧЕНКО, доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційних комп`ютерних технологій і математики УІПА, виконавчий директор Громадської спілки «Асоціація з розвитку професійної та неперервної освіти» Тетяна БОНДАРЕНКО та керівник Постійно діючої робочої групи з інтернаціоналізації та проєктної діяльності УІПА, старший викладач кафедри іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Роман НЕСТЕРЕНКО відвідали 2 червня Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Під час візиту вони взяли участь у другому Форумі «Інтернаціоналізація українських закладів вищої освіти: німецько-український досвід», що проводився в рамках програми «Підтримка інтернаціоналізації українських закладів вищої освіти – програми підвищення кваліфікації для адміністраторів українських закладів вищої освіти в галузі освіти та академічного менеджменту (2019-2023)», що фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) з коштів, наданих Федеральним міністерством освіти та досліджень Німеччини (BMBF).

Учасники форуму були ознайомлені з загальними результатами реалізації MoI Ukraine Project, а представники ЗВО-учасників другої когорти презентували свої проєкти в напрямках:

- Internationalisation of curricula@home;

- Skills development;

- Capacity Building;

- Internationalisation Strategy;

- Academic Mobility.

Під час заходу також було презентовано роботу Професійної мережі менеджерів освіти і науки України (PNRM), плани та перспективи, а також платформу, яка запрацює вже найближчим часом.

На завершення заходу відбулися перші загальні збори PNRM, активними учасниками якої є і представники Української інженерно-педагогічної академії. За результатами загальних зборів PNRM були підбиті результати річної діяльності, затверджені звіти, обрано склад наглядової ради, а також прийнято план діяльності на наступний рік.