Представник УІПА долучився до роботи конференції Innovating Education

Керівник постійно діючої робочої групи з інтернаціоналізації та проєктної діяльності УІПА, старший викладач кафедри іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Роман НЕСТЕРЕНКО 3 червня представляв Українську інженерно-педагогічну академію на щорічній конференції від Genesis «Innovating Education: взаємодія держави та ІТ-бізнесу», що мала на меті обмін досвідом та експертизою між бізнесом та державою задля розвитку сталого партнерства в освіті.

Теми, що розглядалися на конференції:

– Співпраця держави та продуктового ІТ-бізнесу в освіті: напрями та можливості.

– Використання інноваційних технологій в освіті для розвитку студентів.

– Розвиток сталого партнерства в освіті для економічного зростання України.

– Розвиток ІТ-підприємництва та продуктового мислення у студентів.

– Модернізація освіти для підготовки студентів до роботи в ІТ-бізнесі.

Захід відбувся за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки у співпраці з Product IT Foundation for Education. Учасниками стали понад 1500 освітян, які активно впроваджують цифрові технології в освіту.

Серед спікерів: Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації України; Євген Кудрявець, заступник міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції; Володимир Многолєтній, співзасновник та CEO Genesis; Михайло Винницький, заступник міністра освіти і науки України.

У події взяли участь представники студії онлайн-освіти EdEra та провідних українських ЗВО.

Окрім насичених панельних дискусій учасники могли долучитися до лекції «Партнерство для інновацій: як освітянам та ІТ-бізнесу створити нові можливості для зростання студентів» та воркшопів:

– «Вплив ChatGPT на освітній ландшафт: тренди та дискусії у світі, приклади використання».

– «Інтеграція зовнішніх освітніх проєктів для студентів ЗВО».

– «Роль та навички викладача в епоху цифровізації: залученість та фідбек».

Наприкінці конференції для учасників було організовано чудові умови для продуктивного нетворкінгу.