Науковці кафедри АМЕТ УІПА взяли участь у Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості і освіті»

Науковці кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій професор Канюк Г.І., доценти Фурсова Т.М., Мезеря А.Ю. та аспіранти кафедри Чеботарьов А.М. та Канюк М.Г. брали онлайн-участь у XVІІ Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості і освіті» («Strategy of Quality in Industry and Education»), що проходила 5-8 червня у місті Варна, Болгарія. Від української сторони організатором виступав Український державний університет науки і технологій.

Науковці академії представили роботу «Increasing indicators of energy and resource saving of the condensing plants equipment of power units», присвячену підвищенню показників енерго- та ресурсозбереження обладнання конденсаційних установок енергоблоків.

Збірка матеріалів конференції