УІПА увійшла до складу консорціуму з реалізації українсько-чеського проєкту «Зміцнення потенціалу педагогічних вищих навчальних закладів України»

Українська інженерно-педагогічна академія в партнерстві з Донбаським державним педагогічним університетом, Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка, Запорізьким національним університетом, Ізмаїльським державним гуманітарним університетом, Київським університетом імені Бориса Грінченка, Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова, Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом імені Григорія Сковороди, Полтавським національним педагогічним університетом ім. В. Г. Короленка та Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка відібрана до виконання нового міжнародного українсько-чеського проєкту "Strengthening the capacities of pedagogical universities in Ukraine", що фінансується Чеський агентством з розвитку (Czech Development Agency) та координується Університетом Масарика у Брно (Чехія).

Інтенсивний міжнародний проєкт триватиме з серпня по грудень 2023 року та має на меті зміцнення потенціалу 10 провідних педагогічних українських університетів у сфері інтернаціоналізації та ефективної підготовки майбутніх педагогів з метою підтримки їхніх зусиль у післявоєнній відбудові України.

Основні цілі проєкту:

- посилення потенціалу 10 українських університетів у сфері інтернаціоналізації та ефективної підготовки майбутніх учителів в умовах кризи;

- підтримка публікаційної діяльності викладачів університетів-партнерів;

- інформування широкої громадськості про можливості міжнародної співпраці.

Координаторами проєкту в УІПА є проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Марина ВАСИЛЬЄВА та  керівник постійно діючої робочої групи з інтернаціоналізації та проєктної діяльності УІПА, старший викладач кафедри іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Роман НЕСТЕРЕНКО.