Представники студентства УІПА взяли участь в онлайн-заході «Ярмарок вакансій 2023: Робота Є!»

Студентство, представники студентського сенату та фахівці центру розвитку кар’єри, креативності та підприємництва Української інженерно-педагогічної академії 30 серпня взяли участь в онлайн-заході «Ярмарок вакансій 2023: Робота Є!».

Протягом заходу молодь мала змогу:

- прослухати лекції-практикуми «Самопрезентація: як успішно пройти онлайн-співбесіду» та «Як створити ефективне резюме»;

- подивитися презентацію «Актуальний стан ринку праці та професії майбутнього в Україні»;

- взяти участь в онлайн-співбесіді на працевлаштування в одну з іноземних компаній.

В заході були представлені як міжнародні компанії: «Sakura Communication», «Coca-Cola», «SAMI Japan Inc» та «SMART business», так і роботодавці українських компаній: ТОВ «lifecell», Державний банк «Приватбанк», ТОВ «АТБ-маркет» та Лінія магазинів «EVA».

Наприкінці зустрічі студенти та фахівці центру розвитку кар’єри, креативності та підприємництва нашої академії мали змогу почути відповіді на запитання, які виникали протягом заходу.

Захід вібвувся за ініціативи державного центру зайнятості та Маріупольської спілки молоді.