УІПА вітає всіх з початком нового навчального року

Ректор, ректорат та колектив Української інженерно-педагогічної академії вітає всіх – першокурсників, їх батьків, студентів та викладачів – з 1 вересня, початком нового навчального року.

Сьогодні свято: свято у вас, свято у нас. Цей день показує, що незважаючи на те, в якій складній ситуації опинилась наша країна, починаючи с 24 лютого минулого року, все ж таки життя триває. І ми маємо таку прекрасну можливість прийняти вас до стін нашої академії.

Ми бажаємо вам, щоб роки, які ви проведете в наших стінах, були найкращими роками вашого життя. Вас чекають наші викладачі, цікаві лекції, захоплюючі практики, неймовірне та яскраве студентське життя. Бо студентські роки – це одні з найкращих років!

Та дякуємо всім нашим Захисникам за можливість жити, працювати, навчати та навчатись.

Ще раз щиро вітаємо вас!