В УІПА відкрили студентський простір «UEPA Stud Coworking»

В урочистій обстановці 4 вересня ректором Української інженерно-педагогічної академії проф. Коваленко Денисом Володимировичем та студенським сенатом був відкритий новий студенський простір – коворкінг «UEPA Stud Coworking».

Коворкінг стане тим місцем, де студентство УІПА зможе:

- працювати;

- розробляти нові стартапи;

- робити домошні завдання;

- пізнавати щось нове;

- спілкуватися з друзями;

- проводити різні івенти чи вечірки та ще багато цікавого.

Багато роботи зі створення, планування зон та їх облаштування наші студенти робили власноруч, вклавши у це частинку себе.

У новому коворкінгу є дві обладнані кімнати: офісна частина – де можна проводити різні тренінги, майстер-класси, генерувати ідеї та проводити літературні вечори, кінопокази та зона неформального спілкування – де є все для того, щоб відпочити між парами, поспілкуватися з друзями та випити чашечку кави.

Після офіційної частини відкриття коворкінгу відбулось неформальне спілкування ректора зі представниками активу студентства. Під час цієї бесіди студенти та Денис Володимирович обмінялись цікавими ідеями та планами роботи у просторі, а також обговорили нагальні потреби та запити, які надходять до студсенату від студентів академії.

Будемо чекати тебе, студенте, у нашому новому просторі!