Кафедра економіки та менеджменту УІПА провела круглий стіл «Управління транспарентністю розвитку соціально-економічних систем в умовах невизначеності»

«НАУКА – ЦЕ ЄДИНИЙ ІМУНІТЕТ ПРОТИ ВІЙНИ ТА СТРАЖДАНЬ, ВОНА МОЖЕ СТАТИ НАШИМ ГОЛОВНИМ СОЮЗНИКОМ У БУДЬ-ЯКИХ ОБСТАВИНАХ» А. ЕЙНШТЕЙН.

8 та 9 вересня на базі кафедри економіки та менеджменту Української інженерно-педагогічної академії відбувся круглий стіл на тему «УПРАВЛІННЯ ТРАНСПАРЕНТНІСТЮ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ».

Слова великого вченого Альберта Ейнштейна стали для науковців-економістів нашої держави тією рушійною силою, яка, попри страхи та ризики, об’єднала їх заради майбутньої великої перемоги України. До Української інженерно-педагогічної академії прибули вчені з різних куточків України, цей науковий захід об’єднав їх заради консолідування спільного бачення майбутнього нашої держави.

Загально відомо, що наука є основою для майбутнього розвитку суспільства, джерелом знань та інтелектуальних досягнень. Незважаючи на виклики та труднощі, які постають перед українським суспільством в умовах воєнного часу, відкритий обмін науковими ідеями та результатами досліджень дозволяє зберегти інтелектуальний капітал, цінні знання та ресурси, які є основою для відновлення та розвитку країни після перемоги.

У цьому науковому заході взяли участь провідні вчені України, представники найпотужніших наукових та освітніх закладів, різних наукових шкіл у галузі економіки та управління. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор УІПА Коваленко Денис Володимирович, доктор педагогічних наук, професор.

Засідання круглого столу відкрила завідувач кафедрою економіки та менеджменту УІПА Прохорова Вікторія Володимирівна, доктор економічних наук, професор. Участь в обговоренні брали:

- Ареф’єва Олена Володимирівна, доктор економічних наук, професор (Національний авіаційний університет, м. Київ);

- Гораль Ліліана Тарасівна, доктор економічних наук, професор (Івано-Франківський національний університет нафти і газу, м. Івано-Франківськ);

- Дикань Володимир Леонідович, доктор економічних наук, професор (Український державний університет залізничного транспорту, м. Харків);

- Лепейко Тетяна Іванівна, доктор економічних наук, професор (Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, м. Харків);

- Перерва Петро Григорович, доктор економічних наук, професор (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», м. Харків);

- Пилипенко Ганна Миколаївна, доктор економічних наук, професор (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», м. Дніпро);

- Колещук Орест Ярославович, доктор економічних наук, доцент (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів);

- Мушникова Світлана Анатоліївна, доктор економічних наук, професор (Український державний університет науки і технологій, м. Дніпро);

- Шкуренко Ольга Володимирівна, доктор економічних наук, доцент (Державний університет інфраструктури та технологій, м. Київ);

- Бабічев Анатолій Валерійович, кандидат наук з державного управління, доцент (Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, м. Харків);

- Михальченко Ганна Григорівна, доктор економічних наук, професор (Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків);

- Єльникова Галина Василівна, доктор педагогічних наук, професор Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків);

- Проценко Валентина Миколаївна, доктор економічних наук, професор Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків);

- Чобіток Вікторія Іванівна, доктор економічних наук, професор Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків);

- Ус Юлія Володимирівна, кандидат економічних наук, професор Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків);

- Безугла Юлія Євгеніївна, кандидат економічних наук, доцент Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків).

Подібні наукові заходи не лише допомагають розв’язувати конкретні проблеми, підтримують цінності знання та співпраці, але і дають можливість звернутися до світла науки, як до фактору єдності, надії та розвитку в часи найскладніших випробувань.

Програма Круглого столу