Вітаємо професора кафедри практичної психології УІПА з успішним проходженням міжнародної сертифікації з фокусінгу

Професор кафедри практичної психології Соколова Ірина Михайлівна пройшла міжнародну сертифікацію з фокусінгу та отримала дійсний статус DEUTSCHE FOCUSING GESELLSCHAFT STIFTUNG E.V. FOCUSING-BEGLEITERIN (DFG) Bottrop, DEN 10.08.2023.

DFG – Фонд німецького фокусуючого товариства, Асоціація фокусуючих та експериментальних особистісно-орієнтованих методів у консультуванні/коучінгу та психотерапії.

Цілі та завдання DFG: сприяння поширенню методів особистісно-орієнтованої психології (засновник: доктор Карл Р. Роджерс) та експериментального методу, включаючи фокусування (засновник: доктор Юджін Т. Гендлін).