Спільноту УІПА запрошують долучитись до переглядів освітніх серіалів на платформі Дія.Освіта

ХОВА разом з Міністерством цифрової трансформації України з метою підвищення рівня компетенцій у сфері кібербезпеки для протидії потенційним загрозам в умовах повномасштабного вторгнення росії на територію України запрошують всіх працівників та студентів Української інженерно-педагогічної академії долучитись до перегляду профільного освітнього серіалу на платформі Дія.Освіта:

- освітній серіал «Обережно! Кібершахраї»: про те, як захистити себе від шахраїв в інтернеті та у гаджетах;

- освітній серіал «Кіберняні»: про цифрову безпеку для початківців: як попередити кібератаку та захищати дані в інтернеті.

Для перегляду серіалу необхідно:

- зайти на сайт osvita.diia.gov.ua;

- зареєструватись;

- на стартовій сторінці в правому верхньому куту натиснути «Моя освіта»;

- на чорному фоні в розділі «Для вас» справа натиснути «Налаштування»;

- при заповненні розділу «Персональні дані» в строчці «Область», враховуючи, що окремі працівники та студенти можуть перебувати в інших областях України, ОБОВ’ЯЗКОВО ВИБРАТИ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ».