hKNQZE0QeiY Новини


Сьогодні, 23 серпня, на Меморіалі «Слава» відбулись урочистості з нагоди визволення міста від німецько-фашистської окупації і Дня Харкова за участю керівників міста та області. Поклали квіти до монументу «Батьківщина-мати» і представники Української інженерно-педагогічної академії.

 

До 28 річниці  Незалежності України, студенти нашої академії підготували і провели Флешмоб " Ми - діти твої, Україна! ", який відбувся 22 серпня біля головного корпусу.

 

 

Урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України, пройшли сьогодні, 23 серпня, на площі Конституції за участю керівників міста та області. В цьому заході взяли участь і представники Української інженерно-педагогічної академії на чолі з ректором академії Коваленко Оленою Едуардівною.

З нагоди Дня прапора біля пам'ятника Незалежності України пройшов флешмоб за участю гімнастів і спортсменів. Вони виконали масовий танцювальний номер з державною символікою, а на завершення флешмобу відбувся символічний феєрверк у кольорах національного прапора.

  

 ​5 квітня в Харкові був відкритий перший в Україні американський технологічний eō бізнес інкубатор, націлений на комерціалізацію українських науково - технічних розробок і виведення високотехнологічних стартапів на ринок венчурних інвестицій.

Цей проект фінансується Урядом США в рамках одного з найбільших проектів USAID в Україні «Competitive Economy Program» (з бюджетом ~$41 млн.).

Особливістю eō бізнес інкубатора є те, що він є частиною міжнародної інноваційної еко-системи і спрямований не тільки на «молодіжні стартапи» і IT (як більшість існуючих), але і на комерціалізацію фундаментальних і технологічних розробок університетів і НДІ НАНУ.