УІПА

Новини


 Українська інженерно-педагогічна академія з 2019-2020 н.р. оголошує набір на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР:

  • вступ за 2 сертифікатами ЗНО;
  • термін навчання 2 роки;
  • можливість вступу на старші курси академії за внутрішнім іспитом.

Форма навчання – денна, заочна.

Усім зацікавленим звертатись до приймальної комісії УІПА: м. Харків, вул. Університетська, 27, корпус 3. Телефони: (057) 733-78-43, (057) 731-25-63, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З переліком сертифікатів ЗНО відповідно спеціальностей ви можете ознайомитись за посиланням

 Студент!

Ти вже без 5 хвилин бакалавр?
Попереду є ще більш відповідальний крок – магістратура.

Хочеш увірватися до IT сфери, що є найдинамічнішою та найперспективнішою в Україні?

Хочеш за 1.5 роки магістратури стати фахівцем в галузі IТ?
Хочеш отримати сучасну професію бізнес-аналітика?

Вступай на розширену магістерську програму!

Студенти УІПА мають чудову нагоду виграти один з грантів на навчання в своєму закладі вищої освіти. Для цього необхідно взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Розумним бути модно» від медіахолдингу «Open Media Group».

Роботи приймаються: з 25 червня до 30 вересня поточного року.

 

 

 В дусі взаємної зацікавленості у співпраці, Політехніка Порту і Українська інженерно-педагогічна академія підписали Меморандум про співробітництво для сприяння спільному освітньому та культурному співробітництву.

 

 Доцент кафедри іноземних мов, к.пед.н. Ремізанцева Катерина Олександрівна, отримала грант на участь у проекті «Літній інститут інклюзивної освіти в Україні», який проходив у м. Києві 12-14 червня за підтримки посольства США.

 

 

 

 

 

 

 Міжнародний фестиваль зі спортивних танців «Black Sea Open Cup 2019» відбувся 14-16 червня в м. Одесі. У змаганнях взяли участь студенти нашої академії.

Вітаємо Нурієва Олега та Клімову Олену з срібними нагородами фестивалю і бажаємо їм нових творчих успіхів!

 Професори кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Литвин Олег Миколайович та Литвин Олег Олегович отримали грант на участь у міжнародній конференції 9th International Conference on Advanced Computer Information Technologies (ACIT’ 2019), що проходила у Чеській республіці, м. Чеські Будейовиці.

 

 

 

 

 

 З 12 червня по 14 червня за наказом Міністерства освіти і науки України від 10 червня 2019 р. № 820-Л на кафедрі інформаційних комп’ютерних технологій і математики працювала експертна комісія з первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Професійна освіта (Видавничо-поліграфічна справа) зі спеціальності 015 Професійна освіта (Видавничо-поліграфічна справа) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

 

 В УІПА в рамках проекту Create Creative Entrepreneurs програми British Council «Creative Spark: higher education enterprise program» відкрився «Центр розвитку креативного підприємництва».

Відкриття центру супроводжувалося серією круглих столів для студентства академії.

 

 

 12 червня ректор Української інженерно-педагогічної академії проф. Коваленко О.Е., декани факультетів та студенти взяли участь в урочистому прийомі переможців міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив» в Харківській міськраді.

Серед переможців конкурсу – і студентки Української інженерно-педагогічної академії.

 

 

Дочірні категорії

The latest news from the Joomla! Team