УІПА

Новини


 Українська інженерно-педагогічна академія з 2019-2020 н.р. оголошує набір на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР:

  • вступ за 2 сертифікатами ЗНО;
  • термін навчання 2 роки;
  • можливість вступу на старші курси академії за внутрішнім іспитом.

Форма навчання – денна, заочна.

Усім зацікавленим звертатись до приймальної комісії УІПА: м. Харків, вул. Університетська, 27, корпус 3. Телефони: (057) 733-78-43, (057) 731-25-63, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З переліком сертифікатів ЗНО відповідно спеціальностей ви можете ознайомитись за посиланням

 

Дні відкритих дверей в УІПА щоп’ятниці

Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків на Дні відкритих дверей в Українській інженерно-педагогічній академії, які будуть проходити щоп’ятниці.

Час для відвідувань:

  • п’ятниця: з 15:00 до 17:30

Адреса: вул. Університетська, 27, 3 корпус, 3 поверх, 10 аудиторія.

Відвідувачі дізнаються про особливості правил прийому до ЗВО у 2019 році, про необхідні сертифікати ЗНО залежно від обраної спеціальності / напрямку підготовки, матимуть змогу подивитись презентацію академії, відвідати кафедри та лабораторії, взяти участь у майстер-класах та ділових іграх.

Чекаємо на Вас!

 Фінал конкурсу «Кращий куратор УІПА» відбувся 17 квітня в академії. Компетентне журі визнало переможцем доцента кафедри економіки та організації діяльності суб’єктів господарювання Чобіток Вікторію Іванівну, куратора групи ДЕУ-ПОЕк15 факультету економічних, управлінських та освітніх технологій.

Вітаємо кращого куратора нашої академії з перемогою й зичимо подальших успіхів, енергії, творчих здобутків у цій нелегкій, але почесній роботі!

 

 Українська інженерно-педагогічна академія підписала меморандум з громадською організацією Харківський кластер інформаційних технологій (Kharkiv IT Claster). У процедурі підписання взяли участь Ректор УІПА Коваленко Олена, Виконавчий директор Kharkiv IT Cluster Шаповал Ольга, проректор з наукової роботи УІПА Купріянов Олександр і завідувач кафедри інформаційних комп'ютерних технологій і математики Нечуйвітер Олеся.

 

 

 Вітаємо призерку ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво» студентку V курсу групи ДЕУ-ПТБ18мг факультету ЕУОТ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Гнилицьку Віту, яка отримала диплом ІІІ ступеня. Науковий керівник – доцент кафедри економіки та організації діяльності суб’єктів господарювання, к.е.н., доц. Чобіток В.І.

 

 

 

 

 Студенти факультету міжнародних освітніх програм спеціальності «Психологія» взяли участь в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія (Теоретична та прикладна психологія)».

Учасниками олімпіади були 53 провідні заклади вищої освіти України.

 

 

 Студенти економічних спеціальностей УІПА мають чудову можливість пройти безкоштовний онлайн курс з економіки «Як писати про економіку без помилок» .

Курс включає в себе базові теми з:

  • економічної теорії;
  • макроекономіки;
  • аналізу даних;
  • корпоративних фінансів.

Також курс може стати у нагоді викладачам економічних дисциплін.

Курс становить 22 академічні години або 0,75 кредиту ЕКТС.

У березні-червні проводиться Всеукраїнський квест-марафон «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?», до участі у якому запрошуються усі охочі студенти.

Його мета – виховання національного світогляду, патріотизму в українському суспільстві, перед усім у молоді, через опанування потужного пласту національної культури, що розвивалася безпосередньо на світоглядних засадах Тараса Шевченка.

Умови проведення Квесту-марафону на сайті 

Запитання можна ставити за тел.: 067 472 34 20, 066 292 29 91, або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Студенти економічних спеціальностей мають чудову нагоду позмагатись за фінансову підтримку на навчання від спільного конкурсу громадської спілки «Український народний контроль», веб-студії Oranges та інформаційного порталу Kredit House.

 

Наразі існує дві премії, в залежності від спеціалізації навчання.

Умови конкурсу доволі прості. Більш детально ознайомитись з умовами і завданням можна за наступними посиланнями:

Для маркетологів

Для економістів/фінансистів 

Конкурсні роботи відправляти на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 21 квітня.

 З 10 по 14 квітня тривав візит делегації бізнес школи Університету Бедфордширу (Велика Британія) до Української інженерно-педагогічної академії. Візит відбувся в рамках проекту Create Creative Entrepreneurs, що виконується нашими ЗВО в рамках програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council.

 

 

Дочірні категорії

The latest news from the Joomla! Team