УІПА

Новини


 

Дні відкритих дверей в УІПА щоп’ятниці

Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків на Дні відкритих дверей в Українській інженерно-педагогічній академії, які будуть проходити щоп’ятниці.

Час для відвідувань:

  • п’ятниця: з 15:00 до 17:30

Адреса: вул. Університетська, 27, 3 корпус, 3 поверх, 10 аудиторія.

Відвідувачі дізнаються про особливості правил прийому до ЗВО у 2019 році, про необхідні сертифікати ЗНО залежно від обраної спеціальності / напрямку підготовки, матимуть змогу подивитись презентацію академії, відвідати кафедри та лабораторії, взяти участь у майстер-класах та ділових іграх.

Чекаємо на Вас!

 День Героїв Небесної Сотні відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

 

 

 

 

 

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні та згадують подвиг загаблих на Майдані під час Революції Гідності.

Вічна пам’ять!

 Посольство Канади в Україні організовує інформаційно-тренінгову сесію щодо можливостей отримання фінансування на реалізацію локальних проектів від Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив, яка відбудеться 4 березня у м. Київ.

Реєстрація триває до: 28 лютого.

 

 Тренінг-практикум для представників легкої промисловості Харкова «Битва за легпром!» відбувся 15 лютого.

У заході взяли участь представники технологічного факультету Литвин О.О., Рябчиков М.Л., Попова Т.І., студенти групи 4 курсу.

 

 

 Українська інженерно-педагогічна академія підписала меморандум про взаємодію з Телесенс Академією. Меморандум спрямований на організацію паралельного навчання студентів-магістрантів в УІПА за фахом «Професійне навчання (Комп'ютерні технології)» та в Телесенс Академії у напрямку бізнес-аналіз для IT. Це буде магістратура 1,5 року на базі кафедри інформаційних комп'ютерних технологій і математики.

З боку УІПА процедуру підписання меморандуму очолив Перший проректор Анатолій Тарасюк, з боку Телесенс Академії - Голова ради директорів Telesens, співзасновник Харківського IT кластеру Едуард Рубін. При підписанні була присутня виконавчий директор Харківського IT-кластеру Ольга Шаповал.

 

 XVI Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Простір арт-терапії: мінливість і стабільність – пошуки балансу», яка кожен рік проходить у різних містах України, успішно закінчила свою роботу у стінах Української інженерно-педагогічної академії. Проведення конференції стало значною подією для психологів м. Харкова, України, та зарубіжжя. Вибір майданчику обміну досвідом у цій міждисциплінарній галузі науки, медицини та мистецтва, яка ґрунтується, насамперед, на розвитку творчих здібностей, не випадково випав на кафедру практичної психології УІПА під керівництвом завідуючої кафедри, проф. І.М. Соколової.

 

 

 

 

 Шановні викладачі та студенти УІПА, Creative Spark запрошує вас до корисних вебінарів з вивчення англійської мови:

CREATIVE SPARK: Webinar on The English Channel 

20 February 2019: 08.00 GMT

CREATIVE SPARK: Webinar on Learn English Select

Webinar Option 1) 22 February 2019: 08.00 GMT

Webinar Option 2)  22 February 2019: 11.00 GMT

Будь ласка, реєструйтеся для участі і вивчайте англійську із задоволенням!

 Сьогодні Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ту річницю виведення військ з Афганістану.

З цієї нагоди в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся ряд заходів.

 

 

Дочірні категорії

The latest news from the Joomla! Team