hKNQZE0QeiY Загальна інформація

З 21 по 23 вересня 2020 року в Українській інженерно-педагогічній академії було проведено акредитаційну експертизу освітньо-наукової програми «Професійна освіта (за спеціалізаціями)», за за третім (доктор філософії)рівнем вищої освіти, галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, спеціальності 015 Професійна освіта.

Подивитися висновки

З 17 по 19 червня 2020 року в Українській інженерно-педагогічній академії було проведено акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Освітні, педагогічні науки», за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

ПОЧЕСНІ ДОКТОРИ, ПРОФЕСОРИ

УКРАЇНСЬКОЇ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ АКАДЕМІЇ

1.Курт Юзеф Шлей – Офенбурзька академія психотерапії (Німеччина)

2.Вальтер Роланд Віденманнотт – «Байєр» АГ, Ліверкузен (Німеччина)