УІПА

Міжнародне співробітництво

Літня програма стажування в IDC Europe надає можливість студентам УІПА познайомитися зі світом бізнесу, з'ясувати, що надихає і куди це може привести, допоможе зробити вдалий старт у кар'єрі. Учасники зможуть перейняти досвід колег і познайомитися з представниками різних індустрій, що допоможе зробити плавний перехід від студента до професіонала.

Щомісячна стипендія: 500 фунтів стерлінгів.

Дедлайн: 1 червня.

З 25 вересня по 3 жовтня спільноту академії запрошують у міжнародну просвітницьку поїздку «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану.

Стипендіальна програма німецької економіки оголошує набір студентів та випускників для проходження практики у Німеччині на 2020 рік.

Заявки подаються до: 15 червня.

Студентство УІПА з аналітичними схильностями запрошують взяти участь у Alfa SQL Challenge. Цей челендж для тих, кому подобається працювати з цифрами, хто полюбляє аналізувати та хоче навчитись працювати з великими масивами інформації та з SQL.

Дедлайн подачі заявки: 2 червня (включно).

Науковцям УІПА з різних галузей наук, які працюють над перспективним проектом і хочуть розширити базу для його розвитку, пропонують взяти участь у конкурсі на отримання стипендії «Дії Марії-Склодовської-Кюрі (ДМСК)». Пропозиція актуальна для вчених, які мають ступінь доктора наук або 4 роки досвіду науково-дослідницької роботи (на умовах повної зайнятості).

Термін подачі заявки до: 11 вересня.

Дочірні категорії