Профорієнтаційна робота. Ізюм.

11 квітня 2014 року в приміщенні Ізюмського професійного ліцею відбулася зустріч провідних викладачів технологічного факультету, факультетів міжнародних освітніх програм та комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні з випускниками Ізюмського професійного ліцею та Ізюмського професійного аграрного ліцею.

У зустрічі взяли участь близько 150 учнів професійних ліцеїв. Викладачі академії провели презентацію спеціальностей Української інженерно-педагогічній академії, відповіли на питання щодо умов вступу до вищих навчальних закладів та особливостей навчання в УІПА, провели анкетування учнів з метою виявлення їхніх намірів щодо подальшого навчання.