Виїзний День відкритих дверей. Рогань

30 квітня 2014 року в приміщенні Роганського будинку культури відбувся виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії. З випускниками шкіл смт Рогань та ближніх сіл зустрілися провідні викладачі академії. У зустрічі взяли участь близько 250 учнів.

Представники академії провели презентували спеціальності Української інженерно-педагогічної академії та специфіку навчання в УІПА, ознайомили учасників зустрічі з перевагами інженерно-педагогічної освіти, правилами прийому на навчання.

Перед школярами виступили колективи культурного центру академії, а саме: команда КВК «Університетська, 16», вокально-естрадна студія «Сезам», клуб спортивного бального танцю «Престиж». Студенти, учасники колективів художньої самодіяльності, відповіли на запитання школярів стосовно особливостей студентського життя в академії.