День відкритих дверей 24 квітня 2014 р.

24 квітня 2014 р. в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся заключний, перед початком вступної компанії 2014, День відкритих дверей.

Відвідувачі мали змогу у холі 4 корпусу ознайомитись з презентаціями та виставками факультетів та кафедр академії.

В актовій залі відбулась презентація академії, абітурієнти познайомились з керівництвом академії та деканами факультетів. Культурний центр УІПА підготував цікаву концертну програму.

По завершенню офіційної частини усі бажаючи мали змогу поближче ознайомитись з кафедрами та лабораторіями академії.