Онлайн-трансляція профорієнтаційного заходу на тему «УІПА – підгрунтя для побудови професійної кар'єри»

23 березня в Українській інженерно-педагогічній академії дебютувала онлайн-трансляція профорієнтаційного заходу на тему «УІПА – підгрунтя для побудови професійної кар'єри».

Організатор заходу завідувачка кафедри менеджменту проф. Єльникова Галина Василівна забезпечила щире та плідне спілкування з учнями і батьками Верхньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст. (Херсонська обл.) та учнями ННЦ ПТО НАПН України (м. Київ).

Мобільна група кафедри менеджменту у складі к.е.н., доцентів Бабенко К.Є., Обидєннової Т.С., Федорової Ю.В., Шматько Н.М.,  на чолі з д.пед.н., проф. Єльникової Г.В. за допомогою презентацій та відеороліку провели майбутніх абітурієнтів коридорами УІПА. Було представлено факультети академії, творчі, наукові та спортивні досягнення наших студентів. Учням було презентовано спеціальності кафедри та пояснено правила зарахування до ВУЗів у 2017р. Акцентовано увагу на конкурентоспроможності випускників на ринку праці України. Зацікавлені учні задавали питання щодо проживання у гуртожитку, розміру стипендій, вартості та форм навчання. Було встановлено дружні та теплі стосунки між учнями та викладачам кафедри менеджменту, що в подальшому буде сприяти плідній співпраці вищеназваних навчальних закладів та УІПА. Приємно було отримати позитивний відгук директора Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ  ст.  Ольги Клочко, що надається далі.

Особлива подяка доц. Бондаренко Тетяні Сергіївні, яка бездоганно забезпечила технічну можливість розширити межі інформаційного простору профорієнтаційної роботи. Маємо надію та плани і далі проводити онлайн  Дні відкритих дверей за участю шкіл Харківщини та України в цілому. Вважаємо, що сучасні технології дозволять якісно підвищити ефективність профорієнтаційної роботи нашої академії у майбутньому!