Визначаємося з майбутнім

Останній дзвоник, випускний, настанови вчителів. Всьому, рано чи пізно, приходить кінець. І ось, стоячи на порозі дорослого життя, кожен учень задає собі питання: «Куди мені йти далі?». Відповідей може бути декілька. Куди вступати після школи краще вибирати заздалегідь. Вибір майбутньої спеціальності справа важка, і від правильного вибору може залежати як складеться надалі життя. Добре, якщо вже давно визначився, чого хочеш у житті! А якщо – ні? Щоб прийняти правильне рішення ще в школі  проводимо профорієнтаційні  заходи,  тестування, укладаємо договори співпраці з ВНЗ, організовуємо зустрічі з фахівцями, відвідуємо навчальні заклади у «День відкритих дверей». Це допомагає  визначитися з вибором навчального закладу, факультетом, спеціальністю, яка зараз користується попитом на ринку праці,  обдумати, чи потрібен такий спеціаліст у нашому селищі, в яких областях можна застосувати отримані знання.

23 березня наші випускники, батьки, представники Верхньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст. побували на «Дні відкритих дверей» в Українській інженерно- педагогічній академіїї (м. Харків). Зустрічалися ми з ними через онлайн-трансляцію. Учасники зустрічі з цікавістю прослухали інформацію про вищий навчальний заклад, переглянули відеоролики, презентацію про структурні підрозділи, особливості навчання та спеціалізації. Завідувач кафедри менеджменту, доктор педагогічних наук, професор Єльнікова Г.В. розповіла про історію закладу та чим живе сьогодні академія. Представники професорсько-викладацького складу звернули увагу на правила прийому у цьому році та  з яких предметів треба сертифікати ЗНО для кожної спеціальності, студентське дозвілля та умови проживання для іногородніх студентів. Наші випускники задавали запитання про стипендії, вартість навчання за контрактною формою навчання та проживання у гуртожитку. Зустріч пройшла у теплій та приємній обстановці, адже від правильно обраної професії, залежить подальше життя випускника, головне, щоб робота приносила задоволення і матеріальні блага.

Ольга  Клочко

директор Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ  ст.