Профорієнтаційний виїзд викладачів УІПА до ВПУ №27 м. Куп’янська

24 березня представники Української інженерно-педагогічної академії завітали до ВПУ №27.

У складі гостей були к.т.н., доц. кафедри металорізального обладнання і транспортних систем Сичов Юрій Іванович, к.пед.н., доц. кафедри металорізального обладнання і транспортних систем Назаркін Олександр Анатолійович, к.т.н., доц. кафедри фізики та електротехніки Тарасенко Анатолій Іванович.

Представники ВНЗ провели профорієнтаційну бесіду з учнями групи Ст-32, а також організували пробний вступний іспит для учнів групи Тс-23 щодо подальшого вступу до Української інженерно-педагогічної академії за скороченим терміном навчання.