Представники Української інженерно-педагогічної академії завітали до Харківського індустріально-педагогічного технікуму

12 квітня представники Української інженерно-педагогічної академії завітали до Харківського індустріально-педагогічного технікуму.

У складі гостей були к.пед.н., доцент кафедри Педагогіки, методики та менеджменту освіти Пермінова Анна Василівна та асистент Єсіпова Ольга Олександрівна, к.н., доцент кафедри  фізики, електротехніки і електроенергетики Руденко Дмитро Васильович.

Представники ВНЗ провели профорієнтаційну бесіду зі студентами технікуму, а також організували пробний вступний іспит для студентів спеціальності будівництво та менеджмент щодо подальшого вступу до Української інженерно-педагогічної академії за скороченим терміном навчання.