УІПА запрошує відвідати свій стенд та семінар на віртуальній виставці «Освіта та кар’єра – 2023»

Шановні колеги, освітяни, студентство та абітурієнти!

28-29 квітня наша академія, традиційно, буде учасником міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2023».

У рамках роботи віртуальної виставки ви зможете:

- відвідати експозицію академії;

- відвідати семінар, який проведуть наші викладачі, на тему «Управління на основі партнерства при підготовці викладачів професійної освіти: міжнародній вимір і кращі практики УІПА».

Доповідачі:

- Брюханова Наталія Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедрою педагогіки, методики та менеджменту освіти Української інженерно-педагогічної академії

- Бондаренко Тетяна Сергіївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Української інженерно-педагогічної академії, виконавчий директор Громадської спілки «Асоціація з розвитку професійної та неперервної освіти».

Питання, що обговорюватимуться на семінарі: представлення досвіду УІПА у впровадженні кращих європейських практик у підготовці здобувачів, які напрацьовані у ході реалізації структурного міжнародного проєкту ERASMUS + PAGOSTE та презентація дієвих інструментів забезпечення партнерської взаємодії ЗВО, ЗП(ПТ)О, ЗФПВО, здобувачів освіти, викладачів та фахівців, роботодавців, громадського сектору та представників соціуму при підготовці фахівців професійної освіти.

Цільова аудиторія: науково-педагогічний склад ЗВО, викладачі П(ПТ)О та фахової перед вищої освіти, студенти ЗВО та слухачі П(ПТ)О та фахової перед вищої освіти, абітурієнти.

Семінар розпочинається о 14:00.

Ми запрошуємо всіх зацікавлених до участі!

До зустрічі на нашому віртуальному стенді!