Звернення ректора

Відомості щодо права провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти

Українська інженерно-педагогічна академія

 

Найбільш актуальну інформацію та оновлення, ви можете відстежувати за посиланнями:

 

 

Ліцензійний реєстр суб’єктів освітньої діяльності у сфері вищої освіти (Харківська область)

24 жовтня 2013 р  в Український інженерно-педагогічній академії відбувся День Відкритих Дверей.

Усі відвідувачі у холі 4 корпусу мали змогу ознайомитись з презентаціями та виставками факультетів та кафедр академії. В актовій залі – прослухати презентацію про академію, познайомитись з деканамифакультетів та подивитись концертну програму культурного центру УІПА.

По завершенню офіційної частини усі бажаючи мали змогу поближче ознайомитись з кафедрами та лабораторіями академії.


 

Шановний абітурієнте! 

Сьогодні Ви маєте обрати майбутню професію, яка супроводжуватиме Вас протягом усього життя. Оволодівши нею, Ви одержите широке поле діяльності, простір для творчості й можливість для подальшого самовдосконалення. Вона дасть Вам змогу приносити практичну користь суспільству. 

Українська інженерно-педагогічна академія – сучасний виш, який веде підготовку відповідно до європейських стандартів та готує інженерів-педагогів, інженерів за багатьма напрямками: машинобудівним, енергетичним, психологічним, економічним тощо, для виробництва та системи освіти. Це одна з найцікавіших і складних професій, яка поєднує у собі дві – інженерну та педагогічну, дає два види глибоких знань – технічні й гуманітарні, що надає можливість знайти робоче місце на ринку праці у будь-якій сфері. 

Академія дає можливість студентам вже з першого курсу розвивати актуальні навички: комп'ютерну грамотність, комунікаційні та аналітичні здібності, критичне мислення, креативність, ставити цілі і досягати їх, вирішувати найскладніші життєві завдання. 

Ми проводимо багато тренінгів, майстер-класів для студентів, на яких ці навички формуються, використовуємо оn-line навчання, вчимо працювати в команді, вирішувати проблеми. Використовуємо сучасні технології навчання. 

Наша академія з радістю і гостинністю відкриває для Вас двері, стане Вашою другою домівкою, де Ви отримаєте необхідну допомогу і підтримку, цікаво і корисно проведете вільний час. Ми чекаємо на Вас та сподіваємося на плідне співробітництво та Вашу активну позицію під час цікавого студентського життя в Українській інженерно-педагогічній академії!