Вручення дипломів Міжнародного інженера-педагога ING PAED IGIP

Президент Українського Національного моніторингового комітету IGIP, ректор УІПА проф. Коваленко О.Е. на загальних зборах колективу та студентів вручила дипломи Міжнародних інженерів-педагогів ING PAED IGIP вісімнадцяти випускникам Центру інженерної педагогіки УІПА 2014 року. Кандидатури були розглянуті і схвалені на 43-му Міжнародному симпозіумі IGIP з інженерної освіти, який проходив у Дубаї.

Титул ING PAED IGIP свідчить про високий освітній кваліфікаційний рівень викладачів, відповідний навчальному плану IGIP. Ці дипломи підтверджують підвищення кваліфікації викладачів відповідно до міжнародних норм.