У межах програми UPSHIFT в УІПА розпочався проєкт з арт-терепевтичної та соціально-адаптивної підтримки студентів

Команда студентів Української інженерно-педагогічної академії «ПозитиВ» в рамках свого проєкту «Хатинка спокою» розпочала свої зустрічі з соціально-адаптивної підтримки, у межах програми UPSHIFT, яка у Харківській області реалізується ГО «ДУЇТ» за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії.

У студентському коворкінгу академії була проведена перша з цілої низки зустрічей з арт-терепевтичним нахилом, під час якою учасники спробували медитацію, що допомогла зрозуміти відчуття та переживання. Знімали внутрішні зажими, малювали мантри, учасники один одному зробили листівки з приємними побажання, які розмалювали та підписали, щоб запам’ятати цей день.

Зустріч закінчилась фітбеком з передачі м’якого песика Пиріжка.

У неділю учасників чекає можливість неформально дізнатись про захоплення один одного, розмалювати пряники та пограти у гру «Продай, якщо зможеш».

Команда «Позитив» представлена студентами кафедри практичної психології та кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну УІПА.