Робочий візит викладачок кафедри МТП УІПА до Політехнічного університету Картахени (Іспанія) у рамках Erasmus+ ICM

У період з 5 по 9 лютого представниці Української інженерно-педагогічної академії завідувачка кафедри маркетингу та торговельного підприємництва д.е.н., професорка Вікторія ЧОБІТОК та к.е.н., доцентка Тетяна ОБИДЄННОВА у рамках реалізації міжнародної кредитної мобільності програми Erasmus+ відвідали з робочим візитом Політехнічний університет Картахени, Іспанія.

У рамках програми мобільності викладачі кафедри МТП УІПА ознайомилися з:

- передовим досвідом викладання та організації навчального процесу;

- проведенням наукових досліджень у сфері управління та економіки на основі досвіду Іспанії;

- новими інноваційними методами та прийомами проведення занять управлінського та економічного напрямів.

Наші представниці поділилися своїм, українським, досвідом організації наукової, навчальної та виховної роботи.

Результатами участі у програмі ICM в Політехнічному університеті Картахени стануть:

- розвиток професійних навичок та можливість впровадження інноваційного досвіду в навчально-організаційному процесі УІПА;

- формування міжкультурних зв’язків між нашими навчальними закладами завдяки створенню спільних освітніх програм та організації і проведенню міжнародних віртуальних занять;

- організація спільного наукового співробітництва в рамках стратегії розвитку соціально-економічних систем.

Завдяки участі в даній програмі викладачам кафедри МТП УІПА вдалося сформувати нові міжнародні зв’язки для удосконалення освітнього та наукового співробітництва і підвищення якості української вищої освіти до європейських стандартів за рахунок набутого досвіду.

Наші представниці дякують програмі Erasmus+, а також колегам з Політехнічного університету Картахени David Moral Cifuentes, José María Ramos Parreño за можливість підвищити та удосконалити свою професійну діяльність.

Разом до ПЕРЕМОГИ!