Представник УІПА взяв участь у тематичному вечорі «Війна, втеча, нові починання: вчимося в українців?»

Доцент кафедри практичної психології, заступник першого проректора Української інженерно-педагогічної академії Андрій Олександрович ЛОМАКІН дав інтерв’ю проф. д-р Ульріху Штангіру з Інституту психології Університету Гете, м. Франкфурт, Німеччина.

Інтерв’ю відбулось в рамках Тематичного вечора «Війна, втеча, нові починання: вчимося в українців?», який був організований Робочою групою з антикризової стійкості Політехнічного товариства на базі Євангельській академії. Андрій Ломакін розповів про початок повномасштабного вторгнення росії в Україну та про те, що відбувалось в перші дні у Харкові. Також розказав про те, як змінювалось його життя та життя харківян з перших днів і дотепер, про причини стійкості українці та українського народу.

Окрім того, пан Андрій дав прості психолого-соціальні та політичні поради для громадян Німеччини стосовно моральної підготовки до війни, спираючись на власний досвід.