Проректорка УІПА проф. М. Васильєва – одна з учасниць проєкту «ONLY: Open a New Leader in Yourself»

З січня 2024 року стартував проєкт «ONLY: Open a New Leader in Yourself» – освітня програма для працівниць закладів вищої освіти України, яка допоможе розвивати лідерство та інновації в українських вишах. Проєкт реалізується Kingston University, Національним університетом Львівська політехніка та Tech StartUp School за підтримки British Council Ukraine в рамках програми Going Global Partnerships Gender Equality Partnerships.

Учасницею проєкту стала проректорка Української інженерно-педагогічної академії, професорка Марина ВАСИЛЬЄВА. Участь у проєкті передбачає залучення до активностей упродовж 2024 року.

20 березня 2024 року відбулася стратегічна зустріч 34 учасниць проєкту з різних закладів вищої освіти України. Захід проходив у змішаному форматі. Національний університет Львівська політехніка приймав учасниць і спікерів у Львові. Декілька учасниць і спікерів змогли долучитися онлайн. З вітальними словами виступив заступник міністра МОН України Михайло Вінницький, ректор Національного університету Львівська політехніка проф. Юрій Бобало, представниця British Council Ukraine, менеджерка Юлія Соболь, представник Tech StartUp School проф. Назар Подольчак, представниця Kingston University, проф. Martha Mador.

Запрошеними спікерами стали: український менеджер-економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи Павло Шеремета і практичний психолог, експертка у галузі саморозвитку Олена Чорна.

Далі на учасниць чекає насичена щотижнева робота в онлайн-форматі.