УІПА провела онлайн-тренінг «Інтернаціоналізація науки для сталого розвитку вищої освіти» в рамках проєкту THEA Ukraine X

В Українській інженерно-педагогічній академії 10 та 19 червня 2024 року пройшов дводенний онлайн-тренінг «Інтернаціоналізація науки для сталого розвитку вищої освіти» в рамках проєкту THEA Ukraine X (funded by German Academic Exchange Service (DAAD).

На відкритті тренінгу з привітальними словами виступили:

‒ Марина ВАСИЛЬЄВА, проректорка з науково-педагогічної роботи Української інженерно-педагогічної академії;

‒ Sonja MIKESKA, Quality Management and International Cooperation, THEA manager, University of Applied Sciences Münster, Germany;

‒ Лариса КАЛАЧЕВСЬКА, Сумський національний аграрний університет, Україна, THEA Ukraine X trainer;

‒ Анна ФОМЕНКО, Hochschule Wismar, Germany;

‒ Оксана МЕЛЬНИК, University of Konstanz, Germany;

‒ Ганна ГРІНЧЕНКО, організаторка і координаторка тренінгу, Українська інженерно-педагогічна академія.

Під час тренінгу було розглянуто питання:

‒ Міжнародні наукові спільноти: як стати їх частиною? (Спікерка: Оксана Мельник).

‒ Міжнародні наукові видання, міжнародні наукові заходи (конференції, форуми). Як відрізнити справжню публікацію від хижацької? (Спікерка: Ганна Грінченко).

‒ Як підготувати якісне академічне CV відповідно до міжнародних та європейських вимог? (Спікерка: Ганна Грінченко).

‒ Пошук індивідуальних міжнародних грантових можливостей (Спікерка: Лариса Калачевська).

‒ Інтернаціоналізація науки. Планування наукового проєкту та пошук теми. Як знайти наукового партнера за кордоном? (Спікерка: Анна Фоменко).

Учасники працювали разом у групах, виконували домашні завдання, дізнались багато цікавинок та жваво обговорювали сучасні виклики з інтернаціоналізації науки.