Відбір студентів на навчання в Кореї

Корейський національний інститут розвитку міжнародної освіти (NIIED) оголошує відбір студентів на навчання в Кореї.

Термін подачі заявок: 7 жовтня 2016р.

Вимоги до кандидатів:

Термін подачі заявок: 7 жовтня 2016р.

Вимоги до кандидатів:

• не повинні бути раніше зараховані в корейський університет (тільки в разі програми бакалаврату);
  • повинні закінчити не менше двох семестрів;
  • повинні зареєструватися на обов'язкові курси / предмети (курси мов не вважаються регулярними курсами);
  • повинні мати громадянство іноземної держави;
  • повинні вибрати тільки один університет;
  • повинні зареєструватися на курс корейської мови або заняття з культури (принаймні один курс / два кредити).

Ті, хто вже скористалися правом стипендії на 4 місяці (один семестр) або вже був спонсорований корейським урядом, не можуть приймати участь у програмі.

Детальна інформація та анкети на сайті www.studyinkorea.go.kr