Науково-педагогічнестажування в ESEI,Барселона,Іспанія

Шановні викладачі та аспіранти, пропонуємо пройти науково-педагогічне стажування в Іспанії в ESEI International Business School Barcelona на тему: «Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу, організація навчального процесу та інноваційні методи навчання в ESEI International Business School Barcelona».

Термін стажування: 29 червня – 10 липня 2017р. (12 днів, сертифікат 108 годин).

Програма стажування:

Модуль 1. Програми підготовки управлінського персоналу найвищого рівня (36 годин).

Модуль 2. Організація навчального процесу (36 годин).

Модуль 3. Інноваційні методи навчання в ESEI International Business School Barcelona: інтеграція науки та практики (36 годин).

Термін стажування: 29 червня – 10 липня 2017р. (12 днів, сертифікат 108 годин).

Вартість стажування: 650 євро.

Заявки приймаються до 15 квітня 2017р.

Детальна інформація у Інформаційному листі  та за тел: 068 955 22 67, Максименко Ірина.

Заявка учасника стажування