Запрошуємо до участі в освітньому семінарі «Програми, організація та методи навчання в Swiss Education Group»

Шановні викладачі та аспіранти, запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в освітньому семінарі «Програми, організація та методи навчання в Swiss Education Group», який відбудеться 18-25 серпня 2017 р. у Швейцарії.

Оплата за трансфер та проживання: 455 євро.

Термін подачі заявок: 20 червня 2017 р.

Тематика семінару

1. Swiss Education Group – вища освіта на найкращих традиціях швейцарської гостинності.
  2. Академічні програми найвищої якості, акредитовані університетами Великобританії та США.
  3. Інноваційні методи підготовки. Як досягається ідеальний баланс між практичними та теоретичними знаннями?
  4. Спеціальні програми, заняття по яким розроблені та проводяться в співробітництві з партнерами-лідерами світової індустрії.
  5. Колектив викладачів світового рівня з великим академічним досвідом.
  6. Найвища якість студентського життя. Соціальні та спортивні заходи. Натхнення альпійських пейзажів.
  7. Великі можливості для початку кар’єри та стажування через SEG International Recruitment Forum. Глобальна мережа випускників.
  8. Культурне різноманіття студентської спільноти.

Участь у семінарі безкоштовна.

Оплата за трансфер та проживання: 455 євро.

Термін подачі заявок: 20 червня 2017 р.

Детальніше в «Інформаційному листі»