Літня школа дипломатії

Запрошуємо молоду та активну молодь долучитись до літньої школи дипломатії, яка проходитиме у Будепешті та Відні з 25 по 30 червня.

Дедлайн реєстрації: 13 червня.

Мета проекту: розвиток кваліфікацій молодих високомотивованих спеціалістів , які в майбутньому будуть репрезентативним обличчям України на міжнародній арені.

Дедлайн реєстрації: 13 червня.

Цільова аудиторія: молоді спеціалісти, викладачі та куратори молодіжних організацій, зацікавлені тематикою міжнародних відносин.

Організаційний внесок: 250 євро покриває:

– проживання в готелі з харчуванням ВВ;

– навчальну програму;

– сертифікат, що засвідчує участь у проекті;

– екскурсійну програму Львовом-Будапештом-Віднем;

– інтеграційну програму;

– проїзд автобусом євро-класу.

Програма включає презентації та відвідування:

– штаб-квартира Організації Об’єднаних Націй у Відні. Ознайомлення із роботою дипломатичних працівників в ООН, що направлена на збереження миру у світі;

– американський куточок при Університеті Корвіна. Тема зустрічі «Громадська дипломатія»;

– посольство України в Угорщині. Презентація на тему: «Практичні аспекти роботи дипломатичної служби»;

– центральний Європейський Університет. Презентація факультету міжнародних відносин;

– презентація стипендіальних та грантових програм Міжнародного Вишеградського Фонду

Детальніше на сайті