Оплачуване стажування для студентів і випускників

Компанія Picodi.com запрошує взяти участь в конкурсі на 3-місячне оплачуване стажування в Польщі з винагородою в розмірі 700 € / міс.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати ідеї і плани для вірусних і PR-компаній. Конкурсні роботи разом з резюме необхідно відправити за допомогою форми, розташованої на сторінці конкурсу.

Переможець отримає можливість пройти оплачуване стажування у відділі маркетингу Picodi.com і реалізувати свою ідею. Компанія Picodi.com надасть підтримку в отриманні необхідних для поїздки в Польщу документів.

До участі запрошуються всі студенти, а також випускники. Для талановитих стажистів передбачена можливість подальшого працевлаштування.

Роботи приймаються до: 1 липня

Детальна інформація про конкурс на сайті.