Міжнародна парламентська стипендія (IPS) для навчання в Берліні

Німецький Бундестаґ спільно з Берлінським Вільним університетом, Гумбольдт Університетом м. Берлін та Технічним університетом Берліна запрошує в рамках Міжнародної парламентської стипендії на п’ять місяців до Берліна.

Дедлайн - 31 липня 2018 року.

Дедлайн - 31 липня 2018 року.

В рамках «Міжнародної парламентської стипендії» щороку надається 120 стипендій випускникам вищих навчальних закладів з країн Центральної, Східної та Південно-Східної Європи, Франції, Ізраїля, США та арабського світу, які цікавляться політикою.

«Міжнародна парламентська стипендія» розрахована на талановитих молодих людей, які прагнуть активно працювати над впровадженням демократичних цінностей на своїй батьківщині, долучаючись, наприклад, до роботи в партіях, засобах масової інформації, громадських організаціях або на державній службі.

Німецький Бундестаґ надає таким молодим людям можливість протягом 15-тижневого стажування в офісі одного з депутатів Бундестаґу безпосередньо ознайомитися з парламентською системою та процесами прийняття політичних рішень в Німеччині, а також здобути практичний досвід у сфері парламентської діяльності.

Учасники отримують щомісячну стипендію. Додатково покриваються витрати на студентське медичне страхування на випадок захворювання, страхування від нещасного випадку та страхування цивільної відповідальності, а також витрати на адміністративні внески та соціальні збори. Учасникам надається безкоштовне помешкання в Берліні на весь період стажування та відшкодовуються транспортні витрати на прибуття та відбуття з Берліна.

Програма триватиме з 1 березня по 31 липня 2019 року.

Додаткову інформацію про стипендію Ви знайдете за посиланням: www.bundestag.de/ips