Науково-педагогічне стажування «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота»

Запрошуємо пройти науково-педагогічне стажування за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University» (108 годин), яке проходитиме у період з 12 по 30 листопада у м. Новий Сонч, Польща.

Дедлайн подання заявок: 10 жовтня.

Програма стажування:

Модуль 1. Організація навчального процесу та підготовка студентів в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University (36 годин).

Факультети та програми підготовки студентів в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University.

Організація навчального процесу у Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University.

Електронний університет. Система CloudA.

Інтернаціоналізація навчального процесу та можливості отримання освіти в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University для студентів з інших країн.

Модуль 2. Інноваційні технології, науково-методичне та інформаційне забезпечення освітнього процесу (36 годин).

Використання інноваційних технологій в освітньому процесі.

Академічна мобільність студентів як органічна частина навчального процесу в університеті.

Науково-методичного надбання університету.

Лекції, практика та семінари за напрямами підготовки (показові заняття).

Модуль 3. Наука як основа освітнього процесу (36 годин).

Досвід наукової діяльності Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University.

Наукові проекти та наукові видання Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University.

Наукова робота та пріоритети наукових досліджень студентів.

Репозиторій університету та робота з електронним бібліотечним фондом.

Дистанційна частина стажування: з 12 по 26 листопада, очна частина – з 27 по 30 листопада.

Вартість проходження стажування: 130 євро.

Дедлайни:

• подачі заявок: 10 жовтня;