Науково-педагогічне стажування для освітян на базі Краківського економічного університету

Запрошуємо всіх бажаючих пройти трьохмісячне стажування на базі Краківського економічного університету.

Дати стажування: з 21 вересня по 21 грудня.

Дедлайн подачі заявок: 20 вересня.

Дати стажування: з 21 вересня по 21 грудня.

Дедлайн подачі заявок: 20 вересня.

Вартість стажування: 495 євро.

Програма стажування:

Модуль 1. Новітні та інноваційні методи викладання (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Система вищої освіти у Європі  (3-денний виїзний модуль).

Модуль 4. ІТ-технології в аудиторній роботі: спеціальні інструменти (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 5. Семінарські заняття та конференція (3-денний виїзний модуль).

Додатково учасники матимуть можливість взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Інтернаціоналізація вищої освіти: досвід роботи та перспективи розвитку», яка пройде 20 грудня.

Реєстрація за посиланням

Детальніше за посиланням