Запрошуємо взяти участь у другому молодіжному саміті в Лахорі

Запрошуємо студентів і молодих викладачів академії взяти участь у другому молодіжному саміті, який буде проходити з 26 листопада по 2 грудня в м Лахор (Пакистан).

Вік учасників: від 18 до 35 років.

Дедлайн реєстрації: 30 вересня.

Грант покриває: проживання, харчування, транспорт за місцем.

Запрошуємо студентів та молодих викладачів академії взяти участь у другому молодіжному саміті, який буде проходити з 26 листопада по 2 грудня в м Лахор (Пакистан).

Вік учасників: від 18 до 35 років.

Дедлайн реєстрації: 30 вересня.

Грант покриває: проживання, харчування, транспорт за місцем.

Мета саміту – висвітлити динамічний і важливий аспект просування цілей, відносин і установ, які заохочують молодь брати участь в соціальному, економічному, культурному та політичному житті, ґрунтуючись на рівних правах.

Основна увага учасників буде приділена участі молоді в забезпеченні стабільності, безпеки і створенні суспільства, заснованого на захисті прав людини, повазі кожної людини, надання рівних можливостей, солідарності відсутності дискримінації, насильства. Учасникам буде надана можливість продемонструвати культурні ідеології, оскільки молодь має особливе сприйняття культурної ідентичності, маючи свою власну культуру, через яку заявляють про себе.

Вимоги до кандидатів:

• молоді активісти, професіонали, вчені;
  • вік 18-35 років (в окремих випадках можливе відступ від даного обмеження).

Заявка на участь за посиланням

Детальніше на сайті