Стажування «Сучасний університет в системі європейської освіти»

Запрошуємо професорсько-викладацький склад академії пройти стажування «Сучасний університет в системі європейської освіти: методи навчання, науково-педагогічний розвиток, дистанційна освіта та інтернаціоналізація навчального процесу», яке відбудеться на базі Wyższa Szkoła Społeczno-Gospodarcza w Przeworsku.

Програма стажування:

Курс 1. Болонський процес в системі розвитку вищої освіти в країнах ЄС (28 годин).

Курс 2. Інноваційні методи та технології в освітньому процесі, інтеграція науки та практики (28 годин).

Курс 3. Науково-педагогічний розвиток та підвищення кваліфікації викладачів (14 годин).

Курс 4. Дистанційні технології навчання у вищій освіті (28 годин).

Курс 5. Інтернаціоналізація навчального процесу та академічна мобільність викладачів та студентів: польсько-британський досвід Wyższa Szkoła Społeczno-Gospodarcza (10 годин).

Вартість: 100 євро.

Інфолист