Міжнародний конкурс наукових студентських робіт Black Sea Science 2019 запрошує до участі

Запрошуємо студентство академії взяти участь у Міжнародному конкурсі наукових студентських робіт Black Sea Science 2019, мета якого – залучення студентів до участі у міжнародних наукових програмах, проектній, конструкторський та інших формах науково-дослідної діяльності.

Конкурс проводиться за наступними напрямками:

– харчова наука і технології;

– економіка і управління;

– автоматизація, електромеханіка та розробка робототехнічних систем;

– ІТ-технології та кібербезпека;

– енергетика та енергоефективність;

– екологія та охорона навколишнього середовища.

Від одного ЗВО в конкурсі можуть брати участь не більше трьох робіт за одним напрямом. У однієї роботи може бути не більше трьох авторів і двох керівників.

Мови конкурсу: англійська, українська, російська. Роботи, що оформлено українською або російською мовою, обов’язково надсилають з перекладом на англійську мову.

Детальніше на сайті